top of page

Misyonumuz

ESCA Grup olarak, 63 yılı aşan tecrübemizle iş geliştirme fırsatlarına açık, çözüm odaklı, dinamik, çalışkan ve potansiyeli yüksek bir ekip olmanın yanı sıra, paydaşlarımızın beklentilerini daima karşılayan ve verdiği hizmetlerle ülke ekonomisine de katkıda bulunan örnek bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ
Image by Tomas Val

Vizyonumuz

ESCA Grup olarak hem faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde bütüncül bir iş birliği sağlama ve bunu geliştirme prensibiyle hareket ediyoruz. Tüm aksiyonlarımızı, yerli ve yabancı paydaşlarımıza yarar sağlamak adına organize ediyoruz. Böylece sürdürülebilirlik çerçevesinde iş faaliyetlerimizi geliştiriyoruz.

Vizyonumuzun yapı taşlarını; etik değerlerle hareket etmek, rakiplerimize saygı duymak, paydaşlarımızın haklarını korumak, dürüstlük, şeffaflık, müşteri memnuniyeti sağlamak ve empati duymak üzerine inşa ediyoruz.

Oluşturduğumuz kurum kültürü ve düşünce sistemimizin paydaşlarımız ve rakiplerimiz için referans noktası olmasını temenni ediyoruz. Bu referans noktasından hareketle, gelişen Türkiye ve dünya ile entegre yerli sermaye yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Yatırım danışmanlığı alanında gün ve gün şirketimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ
bottom of page